Yuvalandırma Formu

Benim Adım Evsiz
Yuvam olur musun?Öncelikle kurtarma duygusu ile bir canlıya yuva olmak istediğiniz için çok teşekkür ederiz. Yuvalandırma süreci uzun görünse de dostlarımızın sağlığı ve mutluluğu için çok önemli olduğunu bilmenizi isteriz. Ayrıca bu süreç, evlat edinmeye karar verirken göz önünde bulundurmayı unutmuş olabileceğiniz durumları da size hatırlatacaktır.
Dostlarımızın çoğunun hikayesi, bir zamanlar yuvasında yaşarken, bir gün hiç anlayamadıkları bir şekilde kendilerini barınakta, ormanda veya sokaklarda bulması ile devam ediyor. Bu nedenle fiziksel olarak neye katlanmış olabileceklerini, duygusal olarak neler yaşadıklarını ve çevrelerine nasıl uyum sağlamaları gerektiğini bazen bilemeyebiliriz. Evinizdeki ve çevrenizdeki yaşama alışmaları için onlara zaman vermeye istekli olmalısınız. Davranış, yaş, sağlık, yaşam beklentisi, cins, diğer evcil hayvanlarla uyumluluk, tuvalet eğitimi, komut bilgisi veya çocuklara karşı tavır konusunda hiçbir garanti veremeyiz. Çünkü kontrolümüz dışında çok fazla faktör vardır ve genellikle her dostumuzu gerçekten test etmenin bir yolu yoktur. Ama size bir konuda söz verebiliriz: her zaman yanınızda olacağız ve alışma evresini en az sorun ile atlatmanız konusunda size destek vereceğiz.
‘Satın alma yuva ol’ diyerek çıktığımız bu yolda iyilikler hep iyilikleri getirdi. Yüzlerce dostumuzu yuvalarına uğurladık. Bu sürecin sonunda sizinle tanışacağımız için çok heyecanlıyız. Terkedilmiş pati bahçemizdeki bir dostumuzun son durağı sizsiniz!
HER EVE BİR PATİ DERNEĞİ YÖNETİMİ

Yuvalandırma Formu

Sürecin hızlı işlemesi için lütfen formu tam ve eksiksiz olarak doldurunuz.


  Adres
  Dostumuzun Adı
  Referans
  Mesai saatleriniz nasıl?DüzenliEsnekDeğişiyor
  Evinizi kiminle paylaşıyorsunuz? AileEş-ÇocuklarYalnızım
  Birlikte yaşadığınız kişilerin hayvan sahiplenmenize dair bilgi ve onayı var mı? EvetHayır
  Yaşadığınız ev size mi ait, kiracı mısınız? Ev SahibiyimKiracıyım
  Yaşadığınız Ev? Site/ApartmanMüstakilLojman
  Ailenizde veya sizde hayvan sahiplenilmesi ile ilgili sağlık açısından sorun teşkil edebilecek (astım, alerji, vb.) bir durum var mı? EvetHayır
  Sahiplendiğiniz dostumuza nerede bakacaksınız? EvİşyeriBahçeBalkon/ÇatıDiğer
  Daha önce evcil hayvan beslediniz mi? EvetHayır
  Daha önce hayvanlarınızı bir sebeple verdiniz mi? EvetHayır
  Şu an sizinle birlikte yaşayan evcil hayvanınız var mı? EvetHayır

  Sahiplendiğim dostumun her türlü bakım ve gerekirse tedavi ihtiyaçlarını karşılayabilirim
  Zaman zaman sizinle mutluluğumuzu paylaşabilirim
  İleride zorunluluk doğar ise sahiplendiğim dostumu tekrar size teslim etmeyi kabul ediyorum
  Dernek gönüllüleriniz tarafından gerekli görülür ise önceden haber verilmek şartı ile dostumu yaşadığı yerde ziyaret edebilmenizi kabul ediyorum


  Yukarıdaki tüm sorulara doğru yanıt verdiğimi, eğer herhangi bir konuda değişiklik olursa haber vereceğimi taahhüt ederim. Aksi taktirde konunun boyutuna göre 5199 sayılı yasaya göre hakkımda yasal işlemlere başvurulacağını biliyorum.